Warsztat Kreatywności

Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa. - Mary Lou Cook

 

Trochę Naszej histori .

2008 W tym roku zostało powołane do życia Stowarzyszenie ABADA Capoeira Ełk. To właśnie wtedy zaczęliśmy już oficjalnie jako Stowarzyszenie regularne treningi Capoeira w Ełku (Brazylijskiej Sztuki Walki połączonej z tańcem, akrobacjami, muzyką). Był to rok nauki wszystkiego od początku, jak działa organizacja , jak pisać projekty , gdzie szukać funduszy, wyjazdy na warsztaty Capoeira oraz budowanie grupy w EŁku. Piękny czas rozwoju.


2018Postanowiliśmy przekształcić nasze Stowarzyszenie w przedsiębiorstwo Społeczne. Napisaliśmy projekt i otrzymalismy fundusze na stworzenie miejsca pracy ale również "Warsztatu Kreatywności" Miejsca do realizowania pasji, rozwoju kreatywności, dzielenia się doświadczeniem pomysłami. Miejsca gdzie będziemy mogli zrealizować każdy pomysł, nie tylko Nasz ale również mieszkańców Ełku i okolic. Przekształcenie Stowarzyszenia w przedsiębiorstwo był to dość długi proces, masa dokumentacji, szkoleń, przygotowań. 10 Sierpnia 2018 otworzyliśmy Warsztat Kreatywności w Ełku w lokalu po byłym "CTO", ul.T. Kościuszki 24. Prawie 190m2 powierzchni wypełniona sprzętem dzięki któremu możemy realizować wspólne pomysły i najróżniejsze projekty. Od Druku 3D po krawiectwo ,stolarstwo , warsztaty z majsterkowania oraz warsztaty dokształcające z poszczególnych działów. Świetne miejsce do wspólnej pracy z osobami z pasją i kreatywną duszą. Rok 2018 był również rokiem wznowienia Treningów Capoeira po dość długiej przerwie. Wróciliśmy z treningami do 1 LO w EŁku od września już pod nową nazwą " Stowarzyszeniem NOVO Capoeira Ełk


2019 Nowy Rok, Nowa strona, Nowa szansa na rozwój i nowe projekty ...a tych mamy mnóstwo do zrealizaowania. Zapraszamy

Kim Jesteśmy ?

Warsztat Kreatywności to nie tylko przestrzeń warsztatowa oraz miejsce do realizacji własnych projektów. To przede wszystkim ludzie którzy je tworzą. Pełni pasji, chęci do dzielenia się swymi umiejętnościami oraz lubiący to robią. To własnie tu możemy pracować, rozwijać się, realizować swoje pasje dzieląc się doświadczeniem. Praca którą wykonujemy nie jest tylko sposobem na zarabianie pieniędzy ale również wynika z naszych pasji, zainteresowań.

Tomasz Gabruś

Stolarz – Drukarz – Prezes


Ewa

Animatorka zabaw


Roksana

Krawcowa


Miejce dla Ciebie

Dołącz do Naszego zespołu !

Jak działamy ?

Wynajem przestrzeni warsztatowej wraz z narzędziami na godziny .

Warsztat Stolarski, Druku 3D, Krawiecki

Jeśli masz pomysł lub coś do wykonania z zakresu stolarstwa , krawiectwa , druku 3D. Brakuje Ci odpowiednich narzędzi oraz przestrzeni warsztatowej ? U nas znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz . 3 W pełni wyposażone pracownie: Stolarska, Drukarska / Druku 3d, Krawiecka, odpowiednia przestrzeń do realizacji Twoich projektu oraz wsparcie fachowców którzy chętnie wesprą Cie w procesie realizacji. Możesz wynająć naszą przestrzeń na godziny lub na dłuższy okres w zależności od potrzeb.
Lubimy wyzwania, ludzi kreatywnych i ciekawe projekty. Dlatego oferujemy elastyczne stawki za wynajem dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Realizacja usług i zleceń zewnętrznych Stolarskich , Druku, Usługi Druku 3D, Krawieckich

Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zamówienie. Nie boimy się wyzwań oraz nietypowych zleceń. Takich które inny nie mają czasu wykonać lub po prostu się im nie chce. Przyjdź do Nas znajdziemy rozwiązanie by zrealizować Twój projekt.

Warsztaty z Majsterkowania , Krawieckie ,Stolarskie , Druku 3D, Artystyczne

– dla dzieci i dorosłych

Organizujemy Warsztaty z majsterkowania dla dzieci i dorosłych. Dopasowane do potrzeb, wieku uczestników, zainteresowań. Rozwijamy zdolności manualne o dzielimy się wiedzą i doświadczeniem . Oferujemy zajęcia indywidualne jak i dla grup zorganizowanych.

Organizujemy Kreatywne Przyjęcia Urodzinowe

– impreza dla dzieci z elementami warsztatów z majsterkowania

Jeśli szukasz nowego pomysłu na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka. Miejsca w którym dzieci będą się świetnie bawić i rozwijać swoją kreatywność, zdolności manualne ??? Warsztat Kreatywności to najlepsza opcja. Zapewniamy lokal, obsługę animatorów, ciekawą formę warsztatów tematycznych z majsterkowania świetną zabawę, zastawę stołową dla gości oraz stolik kawowy dla rodziców. Konkurencyjne ceny i niespotykany klimat. /p>